Scheduler (2.0.0-rc6) - en to jv translation catalogue (28 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Reset
jv: Baléknā

en: None
jv: Nihil

en: Settings
jv: Sétingan

en: settings
jv: setelan

en: User
jv: Panganggo

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Term name
jv: Jeneng term

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: About
jv: Ngenani

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
