Scheduler (2.0.0-rc7) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: None
az: Yoxdur

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: settings
az: parametrlər

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Node
az: Material

en: All
az: Hammısı

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Term
az: Termin

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: or
az: və ya

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Form
az: Forma

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Bulk update
az: Toplu yeniləmə

en: Media type
az: Media növü

en: Date only
az: Yalnız tarix

en: Media name
az: Media adı

en: Media Name
az: Media Adı
