Scheduler (2.0.0) - en to lt translation catalogue (54 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Language
lt: Kalba

en: Action
lt: Veiksmas

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Reset
lt: Išvalyti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: settings
lt: nustatymai

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Node
lt: Mazgas

en: All
lt: Visi

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Term
lt: Terminas

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Now
lt: Dabar

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: or
lt: arba

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Form
lt: Forma

en: @type settings
lt: @type nuostatos

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: About
lt: Apie

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Scheduling options
lt: Atidėto publikavimo nustatymai

en: Publish on
lt: Publikuoti nuo

en: Unpublish on
lt: Nebepublikuoti nuo

en: @type: scheduled publishing of %title.
lt: @type: nustatytas %title publikavimo laikas.

en: @type: scheduled unpublishing of %title.
lt: @type: nustatytas %title nepublikavimo laikas.

en: Scheduler
lt: Publikavimo grafikas

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Scheduled for publishing
lt: Suplanuota paskelbti

en: Scheduled for unpublishing
lt: Suplanuota nebeskelbti

en: Not scheduled
lt: Nesuplanuota

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: Date only
lt: Tik data

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Media Name
lt: Medijos pavadinimas
