Scheduler (2.0.0) - en to ps translation catalogue (21 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: Language
ps: ژبه

en: Action
ps: چار

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Advanced options
ps: پرمختللي غوراوي

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: settings
ps: امستنې

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: or
ps: او

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
