Scheduler (2.0.0) - en to te translation catalogue (23 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Advanced options
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: settings
te: అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
