Scheduler (2.0.1) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: or
ga: nó

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
