Scheduler (2.0.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Status
th: สถานะ

en: Type
th: ประเภท

en: Action
th: แอคชั่น

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Advanced options
th: ตัวเลือกเพิ่มเติม

en: None
th: ไม่มี

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: Store
th: ร้านค้า

en: Now
th: เดี๋ยวนี้

en: or
th: หรือ

en: About
th: เกี่ยวกับ
