Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to se translation catalogue (19 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Language
se: Giella

en: Advanced options
se: Váddásat válljenfalaldagat

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: 1 hour | @count hours
se[0]: 1 diibmu
se[1]: @count diibmu

en: 1 day | @count days
se[0]: 1 beaivi
se[1]: @count beaivve

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: or
se: dahje

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: 1 week | @count weeks
se[0]: 1 váhkku
se[1]: @count váhkku

en: About
se: Birra
