Scheduler (8.x-1.0-alpha1) - en to si translation catalogue (15 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Language
si: භාෂාව

en: Advanced options
si: සංකීර්ණ විකල්ප

en: All
si: සියල්ල

en: 1 hour | @count hours
si[0]: පැයක්
si[1]: පැය @count ක්

en: 1 day | @count days
si[0]: දිනක්
si[1]: දින @count ක්

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: 1 week | @count weeks
si[0]: සතියක්
si[1]: සති @count ක්
