Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (26 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Language
eo: Lingvo

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Reset
eo: Restarigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Node
eo: Nodo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: 1 minute | @count minutes
eo[0]: 1 minuto
eo[1]: @count minutoj

en: 1 hour | @count hours
eo[0]: 1 horo
eo[1]: @count horoj

en: 1 day | @count days
eo[0]: 1 tago
eo[1]: @count tagoj

en: Published
eo: Publikigita

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: 1 week | @count weeks
eo[0]: 1 semajno
eo[1]: @count semajnoj

en: Asc
eo: kreske
