Scheduler (8.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (22 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Node
mn: Зангилаа

en: All
mn: Бүгд

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: 1 hour | @count hours
mn[0]: 1 цаг
mn[1]: @count цаг

en: 1 day | @count days
mn[0]: 1 өдөр
mn[1]: @count өдөр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: 1 week | @count weeks
mn[0]: 1 долоо хоног
mn[1]: @count долоо хоногууд
