Scheduler (8.x-1.5) - en to he translation catalogue (67 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Author
he: מחבר/ת

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Overview
he: סקירה

en: Advanced options
he: אפשרויות מתקדמות

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: settings
he: הגדרות

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Node
he: פריט תוכן

en: All
he: הכל

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: or
he: או

en: node id
he: מזהה node

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: Content Type
he: סוג תוכן

en: not available
he: לא זמין

en: Form
he: טופס

en: @type settings
he: הגדרות @type

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: About
he: אודות

en: Scheduled
he: מתוזמן

en: Scheduling options
he: אפשרויות תפוגה/תיזמון

en: Publish on
he: לפרסם ב

en: Unpublish on
he: תאריך תפוגה

en: Scheduler
he: מתזמן

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Show message
he: הצגת הודעה

en: Scheduled for publishing
he: מתוזמן לפירסום

en: Scheduled for unpublishing
he: מתוזמן לתפוגה, להסרת פירסום

en: Not scheduled
he: לא מתוזמן

en: Time settings
he: הגדרות זמן (שעה, דקות, שניות)

en: Enable scheduled publishing
he: הפעלת פירסום מתוזמן

en: Create a new revision on publishing
he: יתירת גרסה חדשה בעת הפירסום

en: Enable scheduled unpublishing
he: הפעלת תפוגה, תיזמון של הסרת פרסוםביטול פרסום מתוזמן

en: Create a new revision on unpublishing
he: יצירת גרסה חדשה בעת תפוגת הפרסום

en: Asc
he: סדר עולה

en: Vertical tab
he: לשונית אנכית

en: Publish on date
he: לפרסם בתאריך

en: The date the node will be published.
he: התאריך שבו התוכן יפורסם

en: Unpublish on date
he: הסרת פרסום בתאריך

en: The date the node will be unpublished.
he: התאריך שבו פריט התוכן יעבור למצב לא מפורסם.

en: Master
he: מאסטר

en: Scheduled content
he: תכנים מתוזמנים

en: Enable scheduled publishing for this content type
he: הפעלת פרסום מתוזמן עבור סוג תוכן זה

en: Change content creation time to match the scheduled publish time
he: שינוי זמן יצירת התוכן כך שיהחיה לזמן הפרסום המתוכנן

en: Require scheduled publishing
he: הפרסום המתוזמן הוא שדה חובה

en: Date only
he: רק תאריך

en: Display scheduling options as
he: הצגת אפשרויות תפוגה כ

en: Use this option to specify how the scheduling options will be displayed when editing a node.
he: השתמשו באפשרות זו כדי לציין איך יוצגו אפשרויות התזמון בעת עריכת תכנים.

en: The default time is @default_time.
he: שעת ברירת המחדל היא @default_time.

en: Leave the date blank for no scheduled publishing.
he: השאירו את שדה התאריך ריק אם אינו נדרש.

en: Leave the date blank for no scheduled unpublishing.
he: השאירו את שדה התאריך ריק אם אינו נדרש.

en: Scheduled Content
he: תכנים מתוזמנים

en: Scheduled content tab on user profile, showing just that user's scheduled content
he: הלשונית תוכן מתוזמן בפרופיל המשתמש, מציגה רק את התכנים שתוזמנו בידי המשתמש הנוכחי.

en: Enter a date. The time part is optional.
he: הזינו תאריך. אין חובה להזין שעה.
