Scheduler field (1.0.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Date
da: Dato

en: Field
da: Felt

en: Default
da: Standard

en: Date range settings
da: Indstillinger for datointerval
