Scheduler field (1.0.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Date
oc: Data

en: Field
oc: Camp

en: Default
oc: Per defaut
