Scheduler field (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Default
am: ነባሪ
