Scheduler field (1.0.1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
ar: معطل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Date
ar: التاريخ

en: Field
ar: حقل

en: Default
ar: الافتراضي

en: Date range settings
ar: اعدادات مدى التاريخ
