Scheduler field (1.0.1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Date
ast: Data

en: Field
ast: Campu

en: Default
ast: Predefiníu
