Scheduler field (1.0.1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Date
az: Tarix

en: Field
az: Sahə

en: Default
az: Susmaya görə
