Scheduler field (1.0.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Date
bn: তারিখ

en: Default
bn: ডিফল্ট
