Scheduler field (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད
