Scheduler field (1.0.1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Date
eo: Dato

en: Field
eo: Kampo

en: Default
eo: Defaŭlto
