Scheduler field (1.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
es: Desactivado

en: Yes
es: Sí

en: Date
es: Fecha

en: Field
es: Campo

en: Default
es: Por defecto

en: Publication
es: Publicación

en: Date range settings
es: Configuración de rango de fechas
