Scheduler field (1.0.1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Date
et: Kuupäev

en: Field
et: Väli

en: Default
et: Vaikimisi

en: Date range settings
et: Kuupäeva vahemiku seaded
