Scheduler field (1.0.1) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Date
eu: Data

en: Field
eu: Eremua

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Publication
eu: Argitalpena
