Scheduler field (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Date
gu: તારીખ

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત
