Scheduler field (1.0.1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Date
hu: Dátum

en: Field
hu: Mező

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Date range settings
hu: Dátumtartományok beállításai
