Scheduler field (1.0.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Date
is: Dagsetning

en: Field
is: Svæði

en: Default
is: Sjálfgefið
