Scheduler field (1.0.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Yes
it: Sì

en: Date
it: Data

en: Field
it: Campo

en: Default
it: Predefinito

en: Date range settings
it: Impostazioni intervallo date
