Scheduler field (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Date
lt: Data

en: Field
lt: Laukelis

en: Default
lt: Numatytasis
