Scheduler field (1.0.1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Date
ne: मिति

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित
