Scheduler field (1.0.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Date
nl: Datum

en: Field
nl: Veld

en: Default
nl: Standaard

en: Publication
nl: Publicatie

en: Date range settings
nl: Periode-instellingen
