Scheduler field (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Date
os: Датæ

en: Field
os: Быдыр

en: Default
os: Æнæивд
