Scheduler field (1.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Date
pl: Data

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: Publication
pl: Publikacja

en: Date range settings
pl: Ustawienia zakresu dat
