Scheduler field (1.0.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Date
fa: تاریخ

en: Field
fa: میدان

en: Default
fa: پیش‌فرض
