Scheduler field (1.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
ru: Отключено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Date
ru: Дата

en: Field
ru: Поле

en: Default
ru: По умолчанию

en: Publication
ru: Публикация

en: Date range settings
ru: Настройки диапазона даты
