Scheduler field (1.0.1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Date
ta: தேதி

en: Field
ta: புலம்

en: Default
ta: இயல்பான
