Scheduler field (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Date
th: วันที่

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล
