Scheduler field (1.0.1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Date
tr: Tarih

en: Field
tr: Alan

en: Default
tr: Varsayılan

en: Date range settings
tr: Tarih aralığı ayarları
