Schema (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Show
el: Εμφάνιση

en: Match
el: Ταιριάζει

en: Missing
el: Μη διαθέσιμα
