Schema (2.0.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Default
cs: Výchozí

en: Database
cs: databáze

en: Show
cs: Ukázat

en: Match
cs: Odpovídá

en: Missing
cs: Chybějící

en: Schema
cs: Schéma

en: Compare
cs: Porovnat

en: Inspect
cs: Inspekce
