Schema (2.0.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Database
lv: Datubāze

en: Show
lv: Rādīt

en: Match
lv: Atbilst
