Schema (2.0.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Show
ug: كۆرسىتىش

en: Mismatch
ug: بىردەك ئەمەس
