Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Enabled
ar: مفعل

en: Number
ar: رقم

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Custom
ar: مخصّص

en: Textfield
ar: حقل نص

en: String
ar: المقطع

en: Sequence
ar: التسلسل

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Textarea
ar: منطقة نص
