Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Number
az: Rəqəm

en: ID
az: İD

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: String
az: Mətn

en: Sequence
az: Ardıcıllıq

en: Bundle
az: Paket
