Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Submit
cs: Odeslat

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Number
cs: Číslo

en: Label
cs: Popisek

en: Custom
cs: Vlastní

en: Textfield
cs: Textové pole

en: String
cs: Řetězec

en: Sequence
cs: Sekvence

en: Textarea
cs: Textová oblast
