Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Submit
da: Indsend

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Number
da: Antal

en: Label
da: Etiket

en: Custom
da: Tilpasset

en: Textfield
da: Tekstfelt

en: String
da: Tekst

en: Sequence
da: Sekvens

en: Textarea
da: Tekstområde
