Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Enabled
gl: Activado

en: Number
gl: Número

en: Label
gl: Etiqueta

en: Custom
gl: Personalizado

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: String
gl: Cadea

en: Sequence
gl: Secuencia

en: Bundle
gl: Paquete

en: Textarea
gl: Área de texto

en: Langcode
gl: Código de idioma
