Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: String
gu: સ્ટ્રીંગ

en: Sequence
gu: અનુક્રમ

en: Bundle
gu: બંડલ

en: Textarea
gu: લખાણ વિસ્તાર
