Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Enabled
he: מופעל

en: Number
he: מספר

en: Label
he: תווית

en: Custom
he: מותאם

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: String
he: מחרוזת

en: Sequence
he: רצף

en: Bundle
he: חבילה

en: Checkbox
he: תיבת סימון

en: Textarea
he: אזור לטקסט חופשי

en: Langcode
he: קוד שפה
