Schema Form (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Enabled
id: Aktif

en: Number
id: Angka

en: Custom
id: Tersuai

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: String
id: Untai

en: Sequence
id: Urutan

en: Bundle
id: Bundel
